ETV

  • ETV
  • Kierownik: Roman Nadratowski
  • Telefon: 22 7777-061 do 68
  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ośrodek Jakości PIMOT jako akredytowana jednostka zapewnia twórcom i dostawcom weryfikację innowacyjnych technologii środowiskowych wg wymagań normy PN-EN ISO/IEC 17020 oraz Ogólnego Protokołu Weryfikacji (GVP).

Więcej informacji w naszej ulotce.

Zachęcamy do skorzystania z możliwości uzyskania wsparcia finansowego w procesie weryfikacji (kliknij tutaj)

Poznaj zakres akredytacji Nr AK 021

Weryfikacja Innowacyjnych Technologii Środowiskowych jest wynikiem pilotażowego programu, będącego inicjatywą Komisji Europejskiej. Program jest realizowany w wielu krajach Unii Europejskiej. Promotorem ETV w kraju jest Ministerstwo Środowiska. 

Przydatne linki:

1. Ministerstwo Środowiska - (kliknij)

2. Komisja Europejska - (kliknij)

 

                                                                      KOMUNIKAT

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu dla Wnioskodawców (potencjalnych Beneficjentów) programu priorytetowego Wsparcie dla Innowacji sprzyjających zasobooszczędnej i niskoemisyjnej gospodarce.

- Część 1) Sokół – wdrożenie innowacyjnych technologii środowiskowych

- Część 2) Popularyzacja technologii zweryfikowanych w ramach Systemu Weryfikacji Technologii Środowiskowych ETV.

 

Szkolenie odbędzie się w siedzibie NFOŚiGW w dniu 6 lipca 2017 roku, w godz. 9:00 - 14:00 (rejestracja od 8:30) w sali 102.

 

Więcej informacji o szkoleniu znajdziecie Państwo tutaj: http://nfosigw.gov.pl/o-nfosigw/aktualnosci/art,1023,zapraszamy-na-szkolenie-przedsiebiorcow-ktorzy-wdrazaja-innowacyjne-technologie-srodowiskowe.html

 

Program szkolenia w załączeniu i do pobrania z ww. witryny NFOŚiGW.

 

Gorąco zachęcamy do udziału w szkoleniu, szczególnie ze względu na możliwość zdobycia informacji na temat dofinansowania weryfikacji technologii środowiskowej w ramach Systemu Weryfikacji Technologii Środowiskowych ETV.

 

Więcej informacji o ETV znajdziecie Państwo tutaj: https://www.mos.gov.pl/srodowisko/systemy-srodowiskowe/system-weryfikacji-technologii-srodowiskowych-etv/  lub na stronie Pilotażowego programu weryfikacji technologii środowiskowych (ETV) Unii Europejskiej: https://ec.europa.eu/environment/ecoap/etv/