Technik badań (ZAKOŃCZONE)

Wybrany kandydat/kandydatka: Rafał Koziara

UZASADNIENIE:  Kandydat wykazał  się lepszą znajomością zagadnień dotyczących pracy na proponowanym stanowisku pracy.

Przemysłowy Instytut Motoryzacji istnieje od 1972 r. Do obszaru działania Instytutu należy prowadzenie badań naukowych i prac rozwojowych w zakresie konstrukcji i budowy prototypów, homologacji i certyfikacji wyrobów motoryzacyjnych, paliw, biokomponentów, energii odnawialnej, bezpieczeństwa biernego, kompatybilności elektromagnetycznej i innych. Organizuje konferencje naukowe, seminaria, szkolenia i kursy dokształcające. współpracuje z ośrodkami naukowymi na całym świecie. Zatrudnia wysokiej klasy specjalistów w ww. dziedzinach.

Technik badań

Region: mazowieckie

Opis stanowiska pracy:

  • obsługa stanowisk badawczych
  • diagnozowanie problemów, ich analizowanie, poszukiwanie przyczyn źródłowych oraz proponowanie rozwiązań w celu uniknięcia problemów w przyszłości;
  • przygotowanie obiektów do badań (montaż i demontaż na stanowisku badawczym)
  • prace techniczne związane z obsługą badań zgodnie z dokumentami normatywnymi;
  • obsługa i kontrola stanu aparatury badawczej;
  • praca ze specjalistycznymi urządzeniami wysokiej klasy
  • współpraca i innymi jednostkami organizacyjnymi firmy.

Oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, transport lub pokrewne);
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu obsługi maszyn i urządzeń
  • bardzo dobra znajomość budowy pojazdów;
  • zdolności techniczne, manualne
  • sprawne posługiwanie się narzędziami warsztatowymi oraz elektronarzędziami
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów;
  • umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy:

Oferujemy pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku a także możliwość zdobycia wszechstronnej wiedzy i doświadczenia w powyższych zakresach.

Proponujemy pracę w systemie jednozmianowym oraz wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia, posiadanych kompetencji oraz uzyskiwanych efektów.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Przemysłowy Instytut Motoryzacji z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Przemysłowy Instytut Motoryzacji z siedzibą w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 55 . Zgodnie z art. 50.4  ustawy z dnia 21 lutego 2019r o Sieci Badawczej Łukasiewicz (DZ.U. 2019 poz. 534) informacje o kandydatach, którzy zgłosili się do naboru, stanowią informację publiczną w zakresie objętym wymaganiami określonymi w ogłoszeniu o naborze. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.