Inżynier badań

Region: mazowieckie

Inżynier badań może realizować się w jednym z niżej wymienionych zakresów:

  • Mechanika i budowa maszyn: budowa pojazdów, systemy bezpieczeństwa biernego, wytrzymałość konstrukcji, trwałość zmęczeniowa;

Opis stanowiska pracy:

  • udział w badaniach inżynierskich wykonywanych zgodnie z dokumentami normatywnymi;
  • analiza dokumentacji technicznej;sporządzanie raportów z badań;
  • kontakt z klientami;
  • przygotowywanie nowych procedur badawczych;
  • obsługa i kontrola stanu aparatury badawczej;
  • współpraca i innymi jednostkami organizacyjnymi firmy.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, transport lub pokrewne);
  • bardzo dobra znajomość budowy pojazdów;
  • znajomość zagadnień dot. homologacji pojazdów;
  • znajomość jęz. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS- Office;
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Oferujemy pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku a także możliwość zdobycia wszechstronnej wiedzy i doświadczenia w powyższych zakresach.

Proponujemy pracę w systemie jednozmianowym oraz wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia, posiadanych kompetencji oraz uzyskiwanych efektów.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Przemysłowy Instytut Motoryzacji z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Przemysłowy Instytut Motoryzacji z siedzibą w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 55 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.