Sieć Badawcza Łukasiewicz - Przemysłowy Instytut Motoryzacji jest profesjonalną jednostką naukowo–badawczą. Do obszaru działania Instytutu należy prowadzenie badań naukowych i prac rozwojowych w zakresie konstrukcji i budowy prototypów, homologacji i certyfikacji wyrobów motoryzacyjnych, paliw, biokomponentów, energii odnawialnej, bezpieczeństwa biernego, kompatybilności elektromagnetycznej i innych. Instytut, organizuje konferencje naukowe, seminaria, szkolenia i kursy dokształcające, współpracuje z ośrodkami naukowymi na całym świecie. Potencjał naukowo-badawczy Instytutu oraz kompetencje i umiejętności wysoko wyspecjalizowanej kadry naukowej i inżynieryjno-technicznej, dorównują europejskim ośrodkom badawczo–rozwojowym.

ELEKTRYK

Region: mazowieckie
 

Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Poszukujemy osoby, którą cechuje samodzielność, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, sprawna współpraca w zespole,  kreatywne myślenie oraz umiejętność planowania.

Opis stanowiska pracy:

 • obsługa, naprawa i konserwacja maszyn urządzeń elektrycznych,
 • obsługa, naprawa urządzeń elektrycznych: styczniki, przekaźniki, szafy sterownicze WN oraz NN,
 • usuwanie awarii i zwarć w obwodach sterowania NN,
 • usuwanie awarii i zwarć w obwodach głównych WN,
 • wykonywanie pomiarów elektrycznych rezystancji izolacji, ciągłości obwodów itp.,
 • montaż tras kablowych i instalacji elektrycznych wg. rysunków i schematów instalacji,
 • podłączanie szaf rozdzielczych i sterowniczych,
 • podłączanie urządzeń elektrycznych: oprawy oświetleniowe, gniazda itp.,

 

Wymagania:

 • wykształcenie techniczne elektryczne,
 • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2 lata,
 • znajomość i umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji,
 • świadectwo kwalifikacji SEP powyżej 1 kV kat E, mile widziana kat. D,
 • znajomość obsługi zabezpieczeń pól średniego napięcia,
 • uprawnienia do pracy na wysokości (do i powyżej 3 metrów).

Oferujemy:

Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku. Dużą różnorodność zadań

Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia wszechstronnej wiedzy i cennego doświadczenia w branży motoryzacyjnej.

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w terminie do 19 czerwca 2019 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Sieć Badawcza Łukasiewicz - Przemysłowy Instytut Motoryzacji z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)”.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Informujemy, że Administratorem danych jest Sieć Badawcza Łukasiewicz - Przemysłowy Instytut Motoryzacji z siedzibą w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 55 . Zgodnie z art. 50.4  ustawy z dnia 21 lutego 2019r o Sieci Badawczej Łukasiewicz (DZ.U. 2019 poz. 534) informacje o kandydatach, którzy zgłosili się do naboru, stanowią informację publiczną w zakresie objętym wymaganiami określonymi w ogłoszeniu o naborze. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.