Sieć Badawcza Łukasiewicz - Przemysłowy Instytut Motoryzacji jest profesjonalną jednostką naukowo–badawczą. Do obszaru działania Instytutu należy prowadzenie badań naukowych i prac rozwojowych w zakresie konstrukcji i budowy prototypów, homologacji i certyfikacji wyrobów motoryzacyjnych, paliw, biokomponentów, energii odnawialnej, bezpieczeństwa biernego, kompatybilności elektromagnetycznej i innych. Instytut, organizuje konferencje naukowe, seminaria, szkolenia i kursy dokształcające, współpracuje z ośrodkami naukowymi na całym świecie. Potencjał naukowo-badawczy Instytutu oraz kompetencje i umiejętności wysoko wyspecjalizowanej kadry naukowej i inżynieryjno-technicznej, dorównują europejskim ośrodkom badawczo–rozwojowym.

Główny Energetyk Przemysłowego Instytutu Motoryzacji

Region: mazowieckie

Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Poszukujemy osoby, którą cechuje samodzielność, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, sprawna współpraca w zespole,  kreatywne myślenie oraz umiejętność planowania.

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac związanych z eksploatacją, remontami, naprawami i utrzymaniem właściwego stanu technicznego systemu elektroenergetycznego,
  • nadzór nad eksploatacjąurządzeńi sieci elektroenergetycznych nN, SN i WN,
  • wykonywanie odbiorów i sprawdzeńistniejących i planowanych urządzeńi sieci elektroenergetycznych,
  • weryfikacja dokumentacji techniczno-prawnej i powykonawczej pod względem zgodności z zawartymi umowami oraz obowiązującymi w tym zakresie przepisami i normami,
  • planowanie przeglądów i konserwacji sieci i urządzeńoraz usuwanie awarii,
  • kontrola liczników zużytej energii elektrycznej i współpraca z najemcami i dostawcami usług,

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne, elektryczne,
  • uprawnienia SEP w zakresie dozoru i eksploatacji urządzeń i instalacji elektrycznych do 15 kV,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 4 lata,
  • znajomość obsługi zabezpieczeń pól średniego napięcia,
  • uprawnienia do pracy na wysokości (do i powyżej 3 metrów),
  • dobra znajomość komputera (MS Office).

Oferujemy:

Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku. Dużą różnorodność zadań

Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia wszechstronnej wiedzy i cennego doświadczenia w branży motoryzacyjnej.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Sieć Badawcza Łukasiewicz - Przemysłowy Instytut Motoryzacji z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)”.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Informujemy, że Administratorem danych jest Sieć Badawcza Łukasiewicz - Przemysłowy Instytut Motoryzacji z siedzibą w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 55 . Zgodnie z art. 50.4  ustawy z dnia 21 lutego 2019r o Sieci Badawczej Łukasiewicz (DZ.U. 2019 poz. 534) informacje o kandydatach, którzy zgłosili się do naboru, stanowią informację publiczną w zakresie objętym wymaganiami określonymi w ogłoszeniu o naborze. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.