Sieć Badawcza Łukasiewicz - Przemysłowy Instytut Motoryzacji istnieje od 1972 r. Do obszaru działania Instytutu należy prowadzenie badań naukowych i prac rozwojowych w zakresie konstrukcji i budowy prototypów, homologacji i certyfikacji wyrobów motoryzacyjnych, paliw, biokomponentów, energii odnawialnej, bezpieczeństwa biernego, kompatybilności elektromagnetycznej i innych. Organizuje konferencje naukowe, seminaria, szkolenia i kursy dokształcające. współpracuje z ośrodkami naukowymi na całym świecie. Zatrudnia wysokiej klasy specjalistów w ww. dziedzinach.

Inżynier badań w Laboratorium Badań Pojazdów-BLP-1/2019

Region: mazowieckie

Opis stanowiska pracy:

  • Wykonywanie badań: statycznych i dynamicznych pojazdów (m.in. w zakresie układów hamulcowych, układów kierowniczych, dynamiki ruchu, eksploatacji, niezawodności);

  • Analiza dokumentacji technicznej;

  • Opracowywanie oraz interpretacja wyników badań;

  • Sporządzanie raportów z badań, zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018;

  • Kontakt z klientami;

  • Przygotowywanie nowych procedur badawczych;

  • Obsługa i kontrola stanu aparatury badawczej;

  • Współpraca z innymi działami firmy.

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, transport, mechatronika lub pokrewne);

  • Wiedza dotycząca budowy, działania, obsługi układów hamulcowych hydraulicznych i pneumatycznych;

  • Język angielski, w tym techniczny, na poziomie komunikatywnych w mowie i piśmie;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS-Office;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Bardzo dobra organizacja pracy;

  • Samodzielność, rzetelność, dokładność, otwartość, kreatywność, chęć do działania;

  • Gotowość do podróży służbowych.

 Mile widziane:

  • Znajomość normy ISO 17025;

  • Uprawnienia diagnosty samochodowego;

  • Znajomość zagadnienia homologacji pojazdów;

  • Prawo jazdy kat. C, C+E lub D.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku, na podstawie umowy o pracę (po okresie próbnym);

  • Prowadzenie lub udział w wewnętrznych projektach badawczych;

  • Udział w projektach międzynarodowych;

  • Podnoszenie kwalifikacji (szkolenia, dofinansowanie kosztów studiów magisterskich, doktoranckich);

  • Pracę w systemie jednozmianowym oraz wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia, posiadanych kompetencji oraz uzyskiwanych efektów.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Sieć Badawcza Łukasiewicz -Przemysłowy Instytut Motoryzacji z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Motoryzacji z siedzibą w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 55 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.