Inżynier Badań w Laboratorium

Przemysłowy Instytut Motoryzacji (PIMOT) został powołany Uchwałą Rady Ministrów nr 218 z dnia 11 sierpnia 1972 r. jako centralna jednostka zaplecza naukowo-badawczego motoryzacji.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier Badań

Zakres: (jeden z wymienionych)

  • Elektronika – kompatybilność elektromagnetyczna, elektronika/elektrotechnika samochodowa,
  • Akustyka – zagadnienia wibroakustyki pojazdów i środowiska pracy,
  • Inżynieria materiałowa – zagadnienia badań materiałów (badań niszczących, nieniszczących, trwałościowych);

Opis stanowiska pracy:

  • Prowadzenie badań homologacyjnych oraz inżynierskich zgodnie z dokumentami normatywnymi;
  • Analiza dokumentacji technicznej;
  • Sporządzanie raportów z badań;
  • Kontakt z klientami;
  • Przygotowywanienowychprocedur badawczych;
  • Obsługa i kontrola stanu aparatury badawczej;
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, elektronika, elektrotechnika lub pokrewne);
  • Doświadczenie w obszarze badawczym;
  • Bardzo dobra znajomość budowy pojazdów;
  • Znajomość zagadnień dot. homologacji pojazdów;
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację;
  • Znajomość podstawowych operacji na elektronice (lutowanie, zarabianie wtyków, łączenie przewodów);
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS-Office;
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • Samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kat. B.;

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, na podstawie umowy o pracę (wynagrodzenie zasadnicze + premia za wyniki);
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze;
  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia, posiadanych kompetencji oraz uzyskiwanych efektów;

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997
roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”