Dział Współpracy Naukowej i Promocji

  • Kontakt: Monika Karnas
  • Telefon: 22 7777-291
  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dział Promocji stawia sobie za cel upowszechnianie wiedzy na temat możliwości i osiągnięć naukowo-badawczych PIMOT. Informuje stałych i potencjalnych klientów Instytutu o prowadzonych pracach naukowych i badaniach posiadających innowacyjny charakter, wykonywanych przez wysoko wyspecjalizowaną kadrę naukową i inżynieryjno-techniczną wykorzystującą nowoczesną infrastrukturę badawczą.

Pracownicy działu poznają potrzeby stałych i potencjalnych klientów oraz budują z nimi partnerskie relacje uczestnicząc w procesie ciągłego doskonalenia oferty rynkowej PIMOT. Dział Promocji realizuje swoje zadania poprzez udział w targach, wystawach, konferencjach, eventach i innych imprezach promocyjnych oraz zamieszczanie aktualnych materiałów marketingowych na stronie www.pimot.eu.

Swoją aktywnością Dział Promocji promuje markę PIMOT by była rozpoznawalna w świadomości społecznej i identyfikowana ze strategicznymi obszarami działalności Instytutu. W prezentowanych materiałach Dział Promocji upublicznia wybrane eksperymenty badawcze wykonywane przez Laboratoria PIMOT. Dzięki działaniom PR popularyzuje badania naukowe realizowane w Instytucie oraz bierze czynny udział w kampaniach społecznych i akcjach wspierających instytucje pożytku publicznego.